| BuzZRazv a întrebat:

Bunta TPU! ..Recunosc mi s-a pus parola la laptop si as vrea sa o aflu cum fac(am windows 7)....Si am si password hint(dar nu este aceeasi ) daca ajuta la ceva...Va rooog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Descarci următorul program,nu-l extragi, îl arzi iso, bootezi de pe el, o să vezi parola de user, poți să o modifici sau să o ștergi :http://ophcrack.sourceforge.net/download.php

| Mosternag159423351 a răspuns:

Nu poti schimba parola daca ai un singur profil(user). Doar daca reinstalez windowsu poti deschide un profil creat de tine.

| BuzZRazv explică:

Dar parola hint nu foloseste la nimic?