| Muset a întrebat:

CalculAtorul nu se aprinde, este tot conectat dar nu merge ce sa fac la el totul e normal.

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Daca e ca atunci cand apesi pe butonul Power nu se aprinde, incearca sa desfaci si sa iti cureti unitatea. Dar problema poate fi de la hard disk, probabil este plin si cum nu l-ai curatat s-a cam dus. Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie de vreo 4 ori laughing niciodata nu am bagat de seama. Si acum imi trebuie alt hard disk. laughing

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Fii mai explicit!
Cand apesi pe butonul power pornesc coole-rele sau e mort complet?
Pot fi mai multe cauze!
Daca nu s-a ars sursa de alimentare,deconecteaza tot si incepi prin a proba pornirea doar cu memoria ram, placa de baza si procesor.

| pbsolver a răspuns:

Pai daca totul e normal ce vrei sa-i faci?