| katherine585 a întrebat:

Cam cat ar costa cele mai ieftine casti beats? Si unde pe net le pot gasi la un pret convenabil

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Pff...preturile variaza 600-800 cele mari si pe la 300-400 cele mici
de aici le-am luat pe ale mele [ma rog din altex plaza] e mai bine sa nu ti le comanzi de pe net[ca o precautie] http://www.altex.ro/catalogsearch/result/?q=casti+beats&cat=

| katherine585 explică (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Eu vorbeam de niste replici care costa in jur de 50 de lei. Am vazut pe okazii.

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns (pentru katherine585):

Aaaa...daca vrei beats originale trebuie sa scoti ceva din buzunar.