| florin616 a întrebat:

Cam cat costa o imprimanta EPSON stylus sx400 tx400 care nu are tus deloc?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai gasit la cineva fara cerneala? N-am inteles intrebarea. EPSON stylus sx400 costa cam in jur de 360 lei. Oricum la vanzare n-are de cat pentru circa 100 pagini cerneala. Abia apoi o incarci 100%.

| florin616 explică (pentru Salontanul):

Si fara cerneala cat costa?

| Salontanul a răspuns (pentru florin616):

Costa cam 60 lei un cartus dar nu asa se pune problema. Nu se vand imprimante fara cartuse. Banuiesc ca-i la mana a doua! Fara 150-200 nu ti-o da nimeni.