| mateielisey a întrebat:

Cam cat costa o unitate DELL gx 620 proc. intel pentium d 2.8(dual) 4 gb ram ddr2 HDD 500, placa video HD 5450 ddr3 1 gb
Vreau sa il vand si nu stiu cam cat sa cer.

4 răspunsuri:
| Aniu a răspuns:

750-800 de Ron daca are garantie. Daca nu... cam 600.

| DaRkMist69 a răspuns:

Pai de unde esti? ca m-ar interesa...neguciem pretulhappywinking

| mateielisey explică (pentru DaRkMist69):

Eu is din neamt, Calcu e revizuit inca in garantie pana in martie, eu l-am mai imbunatati.zi cat poti oferii si daca imi convine facem noi cumva
Pe el imi merg aproape toate jocurile noi si majoritatea la hight chiar daca nu pare cine stie ce e mic eu n-am o treaba si nu e chinezarie f rezistent

| DaRkMist69 a răspuns:

Sorry...eu sunt din arad...