| kanajambe a întrebat:

Cam cat costa un cablu pentru internet?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Daca te referi la cablu UTP atunci este cam 50 de bani metrul plus cele 2 mufe care sunt vreo 10-20 de bani bucata.

9 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

50 de lei sau 100 de lei depinde

| ItzRivenGod a răspuns:

Depinde de lungime

| procust a răspuns:

Cablul este vreo 80bani metrul, iar mufele cate 1leu

| badcommandorfilenamef1 a răspuns:

Incearca sa detaliezi putin intrebarea, deoarece este prea generica; in principiu, cablu pentru internet nu costa nimic, pentru ca abonamentul la internet vine cu instalare gratuită, iar materialele sunt in custodie. Daca mai ai nevoie de cablu suplimentar, e foarte simplu; masori cati metri ai nevoie si mergi la furnizorul tau de internet, unde vei primi toate detaliile.

| KoWalSky a răspuns:

70bani metrul

| emanuelf a răspuns:

Daca te referi la cablu de retea, ar trebui sa coste cam 1 leu metrul!

| mysteryo_3033 a răspuns:

Este foarte ieftin nici 5 lei nu costahappy

| kanajambe explică:

Nu imi mai merge internetul si cei de la internet(scuze de repetitie) mi-au spus sa schimb cablul! va rog mai concret ca sunt raspunsuri variate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50-60