| Danutzul2000 a întrebat:

am internet prin modem de la rds si as vrea sa stiu cat m-ar costa un stick usb cu internet tot de la ei
se plateste lunar ca un alt abonament sau intra in plata de la internet cablu etc?
FUND

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Stiu ca daca ai internet de 100 mbps de la rds iti dau si un modem usb gratis, acum poate nu mai este asa suna la ei si intreaba

| GoGu7 a răspuns:

Eu am fost la ei si am facut cerere de stick pentru net, si platesc 30 de lei in plus in fiecare luna la abonament!

| Danutzul2000 explică:

Dar este stick cu internet nelimitat si sa platesc ca si la modem(pe pc) la sfarsitul lunii?

| danutgrigoras a răspuns:

Poti face cerere sa-ti vina separat plata si internetul prin modem este limitat la 15 lei ai trafic de 5gb iar dupa ce se termina traficul merge internetul foarte greu sau mai este la 25lei trafic de 10gb si la 35lei trafic de 15 gb....cam asta e
funda?