| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Cam cat costa un telefon Sony Ericsson C905 Cyber Shot la magazinele Orange daca imi reinoiesc abonamentul? Dar la liber? happy

1 răspuns:
| pinkmouse375 a răspuns:

Reclama era de la Orange şi spuneau că îl găseşti în magazinele lor la 89 euro. Oferta este valabilă la abonamentul Delfin 20 cu un preţ al abonamentului de aproape 17 euro (include 300 de minute naţionale, 1300 în reţeaua Orange şi 100 sms-uri naţionale). La "liber" este 180 euro.