| unknown12345 a întrebat:

Cam cat dureaza sa se incarce un ipod fara baterie?

4 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Fara baterie?!? Pai cum vrei sa se incarce daca n-are in ce?
ON: probabil in jur de o jumatate de zi daca e nou.

| Mike959 a răspuns:

Cred ca in jur de 2-3 ore! Bafta

| BANN3R a răspuns:

Cum adica un ipod fara baterie? Daca nu ai baterie ce sa se incarce? Daca ai vrut sa zici un ipod cu bateria descarcata, poate dura intre 4-12 ore ( 12 ore pentru formatarea corecta a bateriei )

| Roibu a răspuns:

Daca este unul nou dureaza 12 ore intrucat el trebuie s aaiba formatata bateria pentru a tine o perioada mai lunga chiar daca ea arata ca este incarcata va trebui tinuta 12 ore