| crisi_fetitamuntilor a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa-mi pun aer conditionat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 1300 Ron cam pana la 4800...

5 răspunsuri:
| doinastela a răspuns:

Depinde de aparat, respectiv de puterea acestuia, nu?
Iti recomand un aer conditionat Viessmann Vitoclima 200-S:
http://www.ivp.ro/aer-conditionat?manufacturer_filter=8

Montajul >> in functie de situatia la fata locului. cateva sute lei.

| zedster a răspuns:

[url=http://www.aerconditionatrapid.ro/url] Recomand....la mine au venit a doua zi.l-au montat si m-a costat 1100ron un aer conditionat de 9000 btu. Zice lumea ca daca vrei calitate trebuie un Inverter dar costa mai mult

| zedster a răspuns:

Apare si raspunsul meu? happy

| nelu a răspuns:

Depinde ce tip de aparat, cine ti-l monteaza, etc.

| Valentin a răspuns:

Pe langa costul in sine al aparatului si al manoperei de montare, te sfatuiesc sa iei in calcul si consumul de curent, care e chiar cel mai costisitor aspect, dupa parerea mea.