| MrMihaI347 a întrebat:

Cam cât mă costă repararea mufei Jack de la laptop?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Domnule nu exagerat. Depinde de care va baga. 15 lei MAXIM! Mie mi-a cerut 10 lei la schimbare pentru o boxa portabila achizitionata. Era boxa de 150 de lei.

Dumneavoastra va puteti duce la un service si sa va interesati.

Sper ca v-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu mufa Jack nu se repara, se inlocuieste.
Pretul acestora pleaca de la 2 lei pana la maxim 10, daca nu gresesc...

Sper ca te-am ajutat!

| MrMihaI347 explică (pentru Surtulecs):

Și dacă mă duc la un service IT, cât costă cu tot cu montare?

| xSega a răspuns (pentru MrMihaI347):

30 de lei maxim