| Vladutz01 a întrebat:

Cam cat valoreaza pc-ul meu:
Placa de baza motherboard P5VD2-MX.
Procesor:Intel pentium 4 3. 0Ghz socket 775,
hard disk de 80GB, memorie RAM 2 placute:prima de 2GB iar cea dea doua de 512, sursa de 430W. si un dvd writter LG dvd multi recorder.
Sistem de operare windows 7 enterprise merge bine pe win7 deoarece am cumparat 2 gb de ram...Dau funda pentru un raspuns bunhappy

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Maxim 400 de lei, în funcție de cât de bine te pricepi la marketing, mai poți câștiga sau pierde din preț, dar în principiu cam 350 de lei ar fi rezonabil.