| asy25 a întrebat:

Camera CANON EOS 500D are functia aia cu blur?

5 răspunsuri:
| asy25 explică:

Da nu-s stiu cum ar trebui sa scrie ca sa imi dau si eu seama daca are sau nu blur! si in al doilea rand pun aceeasi intrebare de cate vreau eu cand vreau eu... daca nu ai chef sa aspunzi poti sa stai linistita in banca ta ca nu am nevoie de reprosurile tale multumesc frumos,,, acesta este un site unde se pun intrebari si nu cred ca esti tu nu stiu cine ca sa ma critici pe mine,,, asa ca du-te si critica tu pe alt site unde ai acest drept miss desteptaciune

| asy25 explică:

Deci eu nu am acel aparat,,, eu vreau doar un aparat care are acea functie si am vazut acest aparat si as vrea sa mi-l iau,,, si eu am intrebat daca are ca sa stiu daca sa mi-l mai iau sau nu,,, nici nu ma laud nici nimic,,, vreau doar sa stiu pe ce dau banii ca sa nu imi para rau dupa aia,,, deci daca stii daca are sau nu mai ajuta foarte mult,,, eu am pus intrebarea asta de nu stiu cate ori si nu mi s-a raspuns la ea,,, de asta o pun de asa de multe ori,,, vreau un raspuns concret si care sa ma lamureasca

| asy25 explică:

K... mersi mult

| Jackal7 a răspuns:

Calmeaza-te omule, nu te critic. Dar daca ai un aparat foto macar ar trebui sa cunosti functiile si accesorile ei. De obicei, cand cumperi o camera mai ca lumea, magazinul ar trebui sa aiba un nenea care iti prezinta functiile si te ajuta la alegera ei. Cand zici blur te referi poate la functia de focalizare, de exemplu cand faci o poza la o persoana dintr-un grup iar persoanele/obiectele din spate apar parca in ceata, neclar. PS: sunt baiat.

| Jackal7 a răspuns:

Pai trebuie sa aiba functia aia ca doar e camera DSLR. Dar daca nu esti fotograf profesionist nu iti trebuie tie camera din asta. E in entry level cei drept dar e cam scumpa, cu tot cu obiectiv si cu toate cacaturile e undeva pe la 1000 €. PS: toate astea le-am aflat dupa un simplu search pe Google.