| mateielisey a întrebat:

Cand am instalat catalistu(driver placa video) mi-a aparut o eroare de genu No ADI driver sau ceva de genu?
Cineva idee ce problema are?

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Ai laptop sau decatop? nu ca ar conta prea tare, dar de obicei genu asta de erori da la laptop-uri, am avut si eu ceva de genu la laptop, o placa hd5470, si nu am mai inst driverul dp cd, am luat versiunea cea mai noua dp net, dp siteul lor.

| DoRu a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Decatoplaughing
desktop ma. laughinglaughing

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ce windows ai ?

| PaulCCraciun a răspuns (pentru DoRu):

Ce e asa de ras!?!? ca am gresit cand am scris desktop?, mda amuzant, nu am ce spune. Am Win xp 32 biti

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

PONEIUL care nu se vede se uita.