| SirBenDover a întrebat:

Cand apare plants vs zombies 2? Daca a aparut deja va rog dati-mi linkul de unde pot sa il iau!

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Inca nu a fost lansat! Trebuie sa mai astepti si eu am jucat PvZ si este foarte amuzant.Normal in noua Zeelanda se lanseaza official astazi 10 iulie ..probabil ca prin august se poate downloada si pentru pc

| Andr3y25 a răspuns (pentru Andr3y25):

Hey am revenit cu un video frumos! Este plants vs zombie 2 gameplay http://www.youtube.com/watch?v=9Rf0CHtabqc!

4 răspunsuri:
| Puiu_Alex_1995_sI27 a răspuns:

Da Trebuie Sa aveti Demontools 1.23.