| Dragos05 a întrebat:

Cand aprind calclatorul monitorul nu porneste.Trebuie sa astept 30-40 min pana se aprinde...de la ce poate fii?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La mine a fost monitorul!

| Naiky3Run4 a răspuns:

Poate pare o prostie dar atunci cand pornesti computer-ul apasa intre timp tasta "ESC". Am avut si eu o problema asemanatoare si crezi sau nu a mers la mine!

Ps: Incearca sa inlocuiesti monitorul cu altul sa vezi daca tot la fel se intampla.
Succes!

| Dascalu23 a răspuns:

Dragos, am aceeasi problema.Si stiu rezolvarea.Problema este ca din cauza folosirii frecvente a acestuia, condensatorii din interiorul lui s-au umflat. Daca vrei sa-ti repari monitorul du-te la un service.Costa in jur de 1 milion, ieftin si bun.
Sper ca te-am ajutat, Funda?

| SilentStorm a răspuns:

Poate de la monitor sau de la placa grafica