| Dragos05 a întrebat:

Dupa ce aprin PC-ul trebuie sa astept ceva timp pana se aprinde si monitorul? De la ce poate fi? De la windows nu e...

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Poate de la placa de baza, poate de la monitor nu e bun poate de la placa de baza.nu stim.accepta situatia. daca nu o accepti s ar putea sa te coste ceva mai mult...

Răspuns utilizator avertizat
| LittleMe a răspuns:

Nu este normal asta. Poate ca ai vreo problema cu mufa de conectare a monitorului la pc. Daca ai monitor cu tub poate ca timpul pe care il astepti este din cauza prafului din el. Daca ai LCD si inca il mai ai in garantie, baga`l in cutia lui si mergi la magazinul de unde l`ai cumparat. Daca nu il mai ai in garantie, strange bani pentru repararea lui si du`l la un service bun. La multi ani >big grin

| Stefan_Smily_1992 a răspuns:

Ai un virus. Dai CTRL+ALT+DEL si cauta la proces cv suspect si i dai End Process si alta solutie ar fi sa folosesti un anti virus cu licenta ca cu celalalte nu faci nimica. Iti recomand AVG licenses 30 day este gratuit pentru 30 zile si daca nu merge nici asta formatezi pc. Sper ca sti nu?