| bladdddd a întrebat:

Cand aprind calculatorul imi apare chestia asta: "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key"

Eroarea asta imi apare doar cand bag hdd-ul de 250gb dar cand il bag pe cel de 80gb nu apare nimic de genu si se deschide normal.

Ce sa fac sa imi mearga?

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Hdd-ul de 250gb nu are sistem de operare pe el din cauza asta da eroarea aia

| bladdddd explică (pentru matrix100):

Ba da are si anume xp sp3 doar ca drivele de la alt pc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai sistemul de operare este instalat corect doar pe unul probabil