| pure9 a întrebat:

Cand aprind calculatorul primesc urmatoarele erori:
1. msiuqr32.dll missing
2. Unhandled exception has occured in your application. If you cilc Continue the application will ignore this error and attempt to continue. If you click wuite the application will close imediatly - de la Microsoft.Net Framework
Am luat microsoft.net de pe site-ul windows-ului si am dat repair dat tot apare.
Ce pot face? Multumesc.

3 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Iti lipsesc fiserele respective, daca ai probleme cu windows-ul instaleaza altul.

| Iwao a răspuns:

Http://translate.google.ro/....../translate

Run\scrii cmd, clic dreapta pe el\run as administrator, in fereastra cmd scrii sfc/ scannow, astepti pana se repara fisierele corupte\restart.

| Tagaso a răspuns:

Descarcă Dll lipsă:http://www.dll-files.com/