| AndreeaSt97 a întrebat:

Cand aranjam icon-urile pe desktop la tableta mea android, a aparut o fereastra in care scrie "Sorry! This application wmtLauncher(process com.wmt.launcher)had stopped unexpectedly.Please try again." ii dau close si tot imi apare, intruna! nu pot s aintru pe nimic, apare din 5 in 5 secunde.nu stiu ce sa fac.ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Portocala

| terorvlad a răspuns:

Este din cauza programului ce iti permite sa vezi iconitele. Sugerez GO Ex Launcher. Este super rapid si foarte customizabil. Ial de pe market ca e gratis si baga-l ca default si o sa iti placa foarte tare