| Vlad80 a întrebat:

Am un HTC Wildfire S am Android 2.4 si mi-am bagat urmatoarele jocuri:
-Subway Surf
-Temple Run 2
Cand vreau sa intru in joc imi apare: Sorry! The application Subway Surf (process com.kiloo.subwaysurf) has stopped unexpectedly. Please try again.

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!

Asta se intampla de obicei telefoanelor care nu au Flash Player ..Nu, nu se poate face nimic...

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| bcalex96 a răspuns:

Salut probabil de la procesorul prea mic...

| Vlad80 explică:

E vreo solutie?

| bcalex96 a răspuns (pentru Vlad80):

Uite pe acesta merge https://www.youtube.com/watch?v=Xu685wNoT2g dar are Android mai avansat probabil poate e din cauza asta

| Jatoi_Bilal_1992 a răspuns:

I have HTC wildfire s and icant play tumple run or subway surfers