| Betty18 a întrebat:

Cand aveam internet explorer puteam salva la favorite anumite linkuri, acum am mozila si nu stiu cum sa salvez niste linkuri la favorite pentru a le accesa mai usorbig grin explicati-mi si mie

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

E foarte simplu, în partea stângă sus ai Bookmarks, dai click si iti apar mai multe optiuni- tu alegi bookmark this page, apoi apesi ok si o salveaza.Pentru a o gasi data viitoare cand intrii pe internet te duci tot la bookmarks si cand o sa dai click o sa vezi lista de linkuri pe care o vei salva tu. În timp le poti si sterge, poti adauga altele si tot asa.

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

BA dar mai sunteti multi care ziceti "Mozilla" in loc de "Firefox"?

| karellen a răspuns:

Te duci sus la Bookmarks, apoi la Bookmark this page. si gata

| Altu a răspuns:

Simplu in Mozilla. Ctrl+dwinking

| lucib a răspuns:

Intri in linkul respectiv dupa care sus unde scrie:www.TPU.ro(de exemplu)apare in stanga o casuta mica cu o imagine.aia o tragi in bara de dedesubt

| stefannn a răspuns:

Mai bine downlandezi Opera. Mie mi se pare cel mai bun browser.

| Betty18 explică:

Aero asa imi apare mie mozillatongue

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Asa stiu si eu cum a zis mdaria

| andrushki a răspuns:

Trebuie sa fi pe pagina dorita.si o tragi in sus (nu stiu cum sa-ti explic.asa ca m-a facut o poza :D)

[IMG]http://i44.tinypic.com/23ma03m.jpg[/IMG]