| anonim_4396 a întrebat:

Cand aveam internet explorer puteam salva la favorite toate siteurile care le foloseam mai des, iar in mozila nu stiu cum sa salvez un site la favorite. explicati-mi si mie va rog

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Deschizi pagina care vrei sa o salvezi, bookmarks->bookmark this page->done, sau mai simplu ctrl+d, si maginile salvate le gasesti tot la bookmarks.byebye

| procust a răspuns:

Intri pe site ul pe care vrei sa l salvezi te duci sus la bookmarks si dai acolo "bokmark this page"

| nodeerskulls a răspuns:

Cum au zis cei de dinainte mea, dar vezi ca mai e pe bara de URL o iconita-steluta care te ajuta sa le pui la favorite.

| catthshshshs a răspuns:

Bookmarks- Bookmark this page din bara de sus dreapta a paginii.