| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cand bag castile la mufele din fata nu se aude nimic si nici microfonul nu merge.Imi puteti spune de ce? si cum as putea rezolva problema

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că firma sau persoana care a asamblat acel PC NU a pus mufa de la conectorii frontali spre placa de bază, de aia!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Verifica daca mufele sunt montate pe placa de baza! Cam 99, 9% sanse sa nu fie conectat! Deschide carcasa si le montezi, sa ai computerul oprit!