| GhostSura a întrebat:

Am o problema cu castile. nu se aude cand bag muzica. am mufele bagate si se aude la sistem thinking ma puteti ajuta? va rog.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Deci e windows. Nu dau add-uri.
Nu e vorba de "setări" pentru că ar trebui să-ți cunoască atât sistemul cât și căștile. Ce tip de sistem ai și cum procedezi? Cred că e normal ca atunci când ai căștile și sistemul conectate în același timp, să se audă doar la sistem. Înlocuiește sistemul cu căștile.

6 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Sistem de operare utilizat? Specifică acest lucru înainte să întrebi ceva, te rog.

| GhostSura explică (pentru Λndrei):

Cred ca nu am setarile la Realtek facutethinking da-mi add si ajuta-ma puppy dog eyes
alexandruciobanica@yahoo.it

| GhostSura explică (pentru Λndrei):

Sistem il am Trust, si castile sunt Wimitech. am facut cum ai spus am inlocuit sistemul cu castile si tot nu se aude.

| Λndrei a răspuns (pentru GhostSura):

Posibil căști defecte?
Reinstalează driver-ul audio.

| GhostSura explică (pentru Λndrei):

Am reusit!

| Λndrei a răspuns (pentru GhostSura):

Deci e windows. Nu dau add-uri.
Nu e vorba de "setări" pentru că ar trebui să-ți cunoască atât sistemul cât și căștile. Ce tip de sistem ai și cum procedezi? Cred că e normal ca atunci când ai căștile și sistemul conectate în același timp, să se audă doar la sistem. Înlocuiește sistemul cu căștile.

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Pai,ori mergi cu ele la reparat, ori iti cumperi altele, desii parerea mea este sa-ti cumperi altele, platesti mai putin decat sa le repari.winking