| Marynna a întrebat:

Cand bagi pe cineva in lista la Yahoo Messenger, si acea persoana nu te accepta, eu stiu ca acea persoana nu m-a acceptat?

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Iti apare mesaj ca cererea ta a fost respinsa dar daca ai inchis meajul acela nu mai apare a doua oara

| TzaCaNeL a răspuns:

Iti apare o fereastra mica care iti spune ca acea persoana te-a respins ( daca ti-a pus motiv, se vede si motivul )

| andreetgv a răspuns:

Iti ramane pe in lista pe offine iar undeva sub imaginea lui scrie ADD RECUEST PEDDING ASA CEVA. fundita?

| mymy a răspuns:

Nu iti ramane acolo in lista dar tot ofline pentru ca nu ti-a dat accept happy
winking fundita?:X