| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce tot are yahoo messenger de nu merge sa mai bag nicio persoana, nu am lista plina am doar cateva, imi zice asa the operation not logger nu stiu ce please try again later

Răspuns Câştigător
| TheLaw a răspuns:

Buna!
Stiu doua raspunsuri la intrebarea ta.
Ori este cel a lui AleAndraaa.
Ori este al meu, ce seamana mult.
M-am informat inainte sa-ti raspund, te asigur.

Acea eroare pe care o primesti,
este pentru ca, de pe adresa ta ip,
au fost executate si trimise prea multe comenzi spre Yahoo! intr-o perioada scurta de timp. Ca si cand ai da refresh intr-una la o pagina. Asta se poate intampla si cand folosesti un server proxy.

PS: Eroare poate dura intre 30 de minute si 2 ore (s-au raportat maxim 48 ore). Daca eroarea ta persista mai mult decat limita, da-mi un pm.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Julyett a răspuns:

De obicei stiu ca face asa atunci cand ai id nou si bagi intr-o zi prea multi.dar a doua zi o sa isi revina.

Răspuns utilizator avertizat
| Julyett a răspuns (pentru adrianboss2011):

O sa isi revina, poate sa fie o problema dl ei.