| eXo_9721 a întrebat:

Cand copiez o fila se blocheaza pc-ul. DC?

3 răspunsuri:
| LoLuL a răspuns:

Ai mai multe variante, Daca procesorul este folosit la 100 %, atunci poti verifica procesorul, hardul sa aiba "bad sectors" sectoare rele, atunci incerci sa il salvezi cu HDD regenerator si daca nu reusesti il duci la garantie, windowsul e mai putin probabil sa fie...

| razvanyoung a răspuns:

Cel mai probabil din cauza virusilor sau ai niste "bad-uri" pe hard disk dar asta este mai putin probabil!
Pentru a scapa de virusi poti incerca un antivirus bun, sau schimbarea windowsului (cu formatare)!
Sper ca te-am ajutat, numai bine!

| LovعlyFeelings a răspuns:

Probabil ai o problema cu PC`ul. Downloadeaza CC`leaneru` si porneste`l, apoi dai rr la PC si incearca sa copiezi fila.Bafta!