| Oly4Fun a întrebat:

Cand credeti ca va veni in Romania playstation 4? Si o sa existe si versiunile slim si fat? Si cat credeti ca o sa coste in lei?

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

E la inceput pretul ps4 a fist anuntat la 399€ in Europa continentala si 349 lire in Marea Britanei. In america 399$
insa pretul la vanzare in magazine o sa fie probabil de 2 ori mai mare

| Oly4Fun explică (pentru Danzell):

Cum de 2 ori mai mare? Cine ar cumpara o consola la 3200 de lei? laughing

| Danzell a răspuns (pentru Oly4Fun):

Cine vrea sa o aiba tongue aia

| fuzzer a răspuns:

Cam la inceputul lui 2014, sau mai repede.Depinde.

| GigiManivela a răspuns:

Probabil va veni in Romania la inceputul lui 2014 si o sa coste vreo 600 $, adica 18 milioane. Nu, nu vor exista si versiuni slim si fat.