| wildlyon a întrebat:

Cand cumpar un laptop trebuie sa imi dea cd-uri cu drivere sau trebuie sa le iau separat?

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Daca driverele sunt neaparat necesare, cum ar fi placa audio, video ar trebui sa fie incluse! Dar daca te referi la windows, acum depinde si de firma producatoare, daca include sau nu aceste CD-uri. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| bogdan_7896 a răspuns:

Daca il cumperi nou iti da vreo 3 CD-uri cu drivere si altele

Răspuns utilizator avertizat
| bYbr0kenn a răspuns:

Daca il iei din magazin. Trebuie sa iti dea ei! Daca il iei la mana a doua, ori da vanzatoru, ori faci tu rost! Dar gasesti pe google driverele, nu-i o problema! [ Primu raspuns ]!

| TeDdY_6047 a răspuns:

Eu l'am cumparat nou acum 4 luni si nu am primit nici un cd... Avea Windows 7 Home Premium instalat...