| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi cumpar un laptop nou din magazin imi da CD cu drivere la el? Funda

Răspuns Câştigător
| rebelmonk a răspuns:

Posibil sa nu-ti dea stiu multe persoane care si-au luat laptop si nu au primit cd cu drivere de ce? pentru ca driverele laptop-urilor se updateaza foarte des si de aia trebuie sa le iei de pe site-urile oficiale de fiecare data

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poate da sau poate sa nu dea. Oricu, eu sincer iti zic atat: nu ai nevoie e el. Cele de pe cd, driverele in general is mai vechi, de aceea e bine sa le iei dupa internet, deoarece o sa fie mai noi, imi actualizte, deci vor aparea mai puutine bug-uri(asta daca le vei sesiza)

| AnnyJonathann a răspuns:

Cred ca da insa sa intrebi vinzatorii nu strica

| Felix2009 a răspuns:

Mai, eu mi-am luat unul de curand si mi-a dat si drivere.

| Iulian29 a răspuns (pentru Felix2009):

Da si mie mi-au dat drivere... acum depinde intreaba si tu

| Cypry4n a răspuns:

Da altfel n-ai cum sa-l folosesti!

| IoNyXxX a răspuns:

Da!

| SilverK a răspuns:

Depinde. Intreaba vanzatorii, ei trebuie sa stie. Exista si fara drivere, dar depinde de marca laptopului, de magazin...