| crazyana a întrebat:

Cand deschid mozilla si intru pe faceboo, TPU sau pe orice alta pagina, mi se mai deschid si alte pagini cu jocuri, de obicei. Stie cineva de ce? Sau ce as putea face ca sa nu mi se mai deschida?!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un adblock plus pentru firefox, o scanare de virusi si vezi ca ultimele programe instalate, s-ar putea sa-ti fi instalat niste plugin-uri in browser.

| crazyana explică (pentru anonim_4396):

Pai explica-mi si mie te ror cum fac toate astea. niste link-uri, ceva big grin

| crazyana explică (pentru anonim_4396):

Pai explica-mi si mie cum fac toate astea. Niste link-uri, ceva. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/adblock-plus/
Dupa ce il instalezi o sa iti para un tab rosu cu ABP, click pe el si apoi Filter Preferences...iti apare o fereastra in care o sa gasesti un tab cu Add filter subscription, click din nou si vei gasi o lista cu filtre.Alege-l pe cel cu extensia.ro