| anonim_4396 a întrebat:

Cand ies din counter strike mi se stinge monitorul, stiti cumva de ce? windows-ul doar ce l-am bagat, iar counter-ul are patchuri si toate cele, nu mi-a facut probleme pana acum

2 răspunsuri:
| ionut_2153 a răspuns:

Salll. vezi ca este din cauza placii video, intra in meniu Start, da clic pe Set Program Acces end Defaults, dupa care dai remove pe programul placii video. dai restart > Introduci drverul de la placa video si o instalezi, dupa care dai din nou restart. Dupa care intri in cantar strike, bafta. Am avut aceeasi problema si asa am procedat la fel.

| YoInca2 a răspuns:

Ti se iese hmmm :\\.
Si mie mi s-a intamplat odata asa.
Rezolutia cum e data pe cs?
Spune-mi si vad ce se potriveste.
DIn cele mai multe motive este din cauza Monitorului.
Dar iti iese doar din C.S. 1.6?
Sau si din mai multe programe.
Daca nu iti iese asta fa ca C.s tau sa nu se vada pe tot ecranul.
Funda>>?