| CreepyBoy a întrebat:

Hey! Am facut o prostie cu un anti-malware prost, cred ca mi-a sters unele fisiere importante sau asa ceva ca... atunci cand intru in pc nu mai apare dextopul, nu apare niciun fisier si nici imaginea, apare doar o imagine alabastra. Nu pot intra nicaieri, doar daca nu dau CTRL+ALT+SUPR si sa intru la TASK MANAGER, de unde pot sa deschid doar programe. Vreau sa repar problema asta fara sa reinstalez windows-ul.
Cine ma ajuta bine primeste. FUNDA.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ghinion, altul, sunt registri praf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti face nimic. Ce a fost sters, sters ramane.Reinstaleaza si formateaza partitia unde ai avut instalat Windows-ul.

| CreepyBoy explică:

Stiu ca ar trebui sa reinstalez windowsul dar... as fi vrut sa rezolv problema fara sa fac asta. Oricum multumesc pentru raspunsuri, chiar daca nu m-au ajutat.