| JoK00 a întrebat:

Cand incerc sa instalez windows 7 ultimate la partea cand ai dau sa aleg unde sa il instaleze si aleg una si dupa dau NEXT imi zice
ERROR CODE 0xc00005 ce sa fac?

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

E eroare pe registrii.

http://www.0xc0000005.com/

| BLADE98 a răspuns:

Inseamna ca lipseste un fisier incearca alt cd cu windows

| BLADE98 a răspuns:

Lasa memoriile pe default sau pune-le manual pe 1333 si vezi daca memoriile sunt trecute in lista de compatibile (am avut mai multe probleme cu memorii incompatibile la Asus decat la orice alta firma). Vezi sa ai in bios setat la SATA pe IDE si pentru raid RAID (sa nu fie pe AHCI)