| 2ℓєι a întrebat:

Cand incerc sa instalez Windows 7 imi da Error Code 80070017. Am incercat cu alt dvd, am scos memoriile din calculator o ora si am incercat iar, nimic.
Un raspuns repede!

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti scoate bateria de la bios si memoriile timp de 20 min din computer, reintri in bios si treci data si ora. Iti faci un Hirens Boot CD, intri in meniu, restart si boot de pe el, si refaci mbr-ul de la hard, il formatezi pe tot. Intri si cu minixp-ul de pe cd sa verifici de virusi. Sistemul de operare este scris la viteza mica. Dupa ce ai terminat, restart, dvd-ul cu win7 si install. Bafta!