| Benz a întrebat:

Cand instalez windows 7 imi da o eroare ceva de amd 64 dupa mai multe incercari reusesc sa il instalez va rog frumos sa imi spuneti de unde vine aceasta eroare cineva mi-a spus ca mi se va strica calculatorul in urmatoarea perioada este adevarat? sad
CPU pentium dual core g860
placa video nVIDIA geforce gt630 2gb
2gb ram

1 răspuns:
| alinaalin955 a răspuns:

Ai procesor Intel, iti da eroare ceva AMD 64?
Cand iti da o eroare sistemul de operare sau un program, trebuie sa scrii exact ce eroare iti da(doar asa te-ar putea ajuta cineva).
Pune din nou intrebarea si scrie exact ce eroare.
Poti face un alt DVD bootabil cu o alta versiune de Windows 7.
Poti descarca de aici:
http://www.softpedia.com/progDownload/Windows-7-Download-118183.html
De exemplu External Mirror 2 - SP1 Ultimate x86 (al doilea link).
X86 adica pe 32 biti, ce iti trebuie tie.