| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru de pe google chrome pe fb si dau clik pe o poza se vede fundalul ala negru transparent, insa poza nu, de ce oare? iN MOZILA merge. Sa fie faptul ca am dezisntalat niste programe cu nume ciudate ce nu stiam ce cauta in pc-ul meu?

Am reinstalat google chrome si tot asa apare. Este ca si cum poza ar fi acolo, dar nu se vede.

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu este din cauza browserului ci din cauza vitezei de internet probabil atunci cand intrii pe google chrome internetul sa aiba viteza mai mica acum nu sunt sigur dar iti spun pentru ca si eu am patit!

| Betty18 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Internet chiar merge bine, stiu la ce te referi ca am patit, insa apare altfel acum...nu se incarca...si am vazut ca daca dau open link in new tab apare poza; D

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Betty18):

Schimba browserul foloseste Mozilla!

| Betty18 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Am si mozilla...dar m-am obisnuit cu chrome ca merge mai bine

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Betty18):

Ti se pare ca merge mai bine dar vezi ca pe fb nu poti vizualiza poze cu el foloseste mozilla sau poti incerca opera!