| kMirke a întrebat:

Cand intru in bios nu gasesc sa bootez de pe DVD/CD-ROM! straight face, doar vad ca e bifat [ activat ].Cum sa bootez, fara sa intru in bios dar de pe DVD/CD-ROM?! sad

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Vrei sa instalezi Windows 7?
Poti instala fara sa intri in bios, pui DVD-ul si dai instal, va instala iar Windows-ul vechi il va pune intr-un folder numit Windows Old pe care il poti sterge pe urma.
http://www.youtube.com/watch?v=DPTvEhR6q7o

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Ce inseamna a boota? Asa cuvint n-am intilnit in romana. Invata-te sa te exprimi corect si limba natala sa o mai vorbesti.

| kMirke explică (pentru 0x11111051):

raised eyebrows. Invata sa scrii :*!

| 0x11111051 a răspuns (pentru kMirke):

Am scris ceva gresit? Si apoi, tu invata sa te exprimi corect, fara americanizme