| demonis a întrebat:

Cand intru in League of legends joc cam 1 minut apoi monitorul se face albastru, scrie in mijmoc nu exista semnal la pc.Mam incercat si cu alt monitor face exact la fel.E singurul joc la care face asa.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu monitorul e buba. Daca nu cumva e vreo problema de drivere, cel mai probabil ai ceva hardware pe duca - placa video cel mai probabil.

| CodyObrain a răspuns:

Asta e semn de la Dumnezeu, iti zice sa lasi jocurile si sa te apuci de invatat.