| lizzaa a întrebat:

Cand intru pe google maps street view si vreau sa maresc harta, apare doar alb/nimic
Screenshot:
http://i.imgur.com/XZmp2xi.png

Cu alte cuvinte acolo unde e alb in mod normal trebuia sa imi apara harta ca sa pot naviga. De vreo 3 zile tot asa apare, inainte mergea.
Cand harta e mica, merge: http://i.imgur.com/CpIKeUA.png
Cum rezolv problema?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă cu un refersh la pagină.În unele cazuri pagina nu se încarcă suficient datorită acumulării de deșeuri de navigare în cache-ul browserului.
Dacă nici cu referesh nu megre atunci înccearcă să asctualizezi falsh player-ul la ultima versiune.
Succes

| lizzaa explică (pentru DeyCj):

Am incercat. Am dat refresh, am incercat sa deschid harta in diverse moduri, am incercat pe alt browser, am dat update la flash player si la java. tot nimic sad

| DeyCj a răspuns (pentru lizzaa):

...Interesant...

| suntserios a răspuns (pentru lizzaa):

Daca folosesti chrome incearca in "incognito window", daca folosesti firefox in "private browsing"