| mihaelapaula26 a întrebat:

Cand intru pe internet, nu mi apare ca pagina de"start" google. cum pot sa fac ca sa mi apara din nou google cand intru pe net?

Răspuns Câştigător
| Popan_Danut_1984 a răspuns:

Intri pe google si, de obicei iti apare sus o banda albastra in care scrie ceva de genu',, doresti ca google sa fie pagina da principala'' si doua butoane DA su NU. Daca nu apare il setezi de la bara browserului tau (depinde ce browser folosesti) in general apare o casuta si un triunghiulet langa ea si dai acolo si sa iti setezi linkul paginii de pornire sau princilapa (home page) sau de la setarile browserului aflate pe bara de sus a acestuia... happy sper ca te-am convins big grin

| mihaelapaula26 explică (pentru Popan_Danut_1984):

Dar la mine nu apare

| mihaelapaula26 explică (pentru Popan_Danut_1984):

Gata. am rezolvat. multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai descarcat ceva care ti-a intrat ca browser implicit? Ce iti apare? Uneori se descarca toolbar-uri nedorite. Daca ai asa ceva, dezinstaleaza-l.

| pozeanimate a răspuns:

Ce brawser?