| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru pe youtube dau pe orice melodie si dupa nici 10 secunde se opreste,de ce? si cum pot rezolva asta, FUNDA happy
Scuzati categoria

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Se incarca videoclipul? Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| anonimyyyyyyyy a răspuns (pentru neluL):

Google Chrome happy

| neluL a răspuns (pentru anonimyyyyyyyy):

Dezinstaleaza Adobe Flash Player din start->control panel->programs->uninstall programs, da un restart la pc si apoi reinstaleaza ultima versiune de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ (la instalare inchizi toate programele inclusiv browserul)

Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu (trebuie sa ai minim 8-10 GB).

Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet!

Sterge cookie din Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete

Bafta!

| drogh a răspuns:

Încearcă să închizi youtube şi să îl porneşti din nou. Probabil trebuie schimbat browser-u.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incarcarea lenta poate fi si din cauza operatorului de internet, motivand ca ai depasit traficul arondat.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la cateva melodii. Intra pe melodie, apoi da pe sageata aia care da inapoi la pagina pe care ai fost inainte si dupa intra iar pe melodie, mie mi-a mers thinking

| Ankutzaaa a răspuns:

Asteapta sa se incarce si apoi vezi daca merge.
Daca nici asa nu reusesti ....nu stiu de cethinking
Bafta!:*