| Alex714 a întrebat:

Salut.Am o problema cu Google...
Cand intru pe google sau pe youtube, imi apare "This web site is not available"...Dar pe alte site-uri cum ar fi TPU pot sa intru.
Cum as putea rezolva asta? Dau funda

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Și ce browser folosești?
După ce îl dezinstalezi, încearcă Google Chrome de aici> http://ninite.com/chrome/
Fă o scanare cu Malwarebytes> www.ninite.com/malwarebytes/
Dezinstalează orice toolbar dacă ai cumva.
La Internet Explorer> Tools> Internet Options> Advanced dă click pe Restore advanced settings și Reset.

5 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Verifică data& ora la PC. Șterge datele din browser> http://goo.gl/tgcj3 (dacă bifezi şi cookies va trebui să introduci datele de logare din nou pe toate site-uril).

| Alex714 explică (pentru DDCC):

Am sters alea si tot nu merge...

| Alex714 explică (pentru DDCC):

Am gasit azi problema...Era de la antivirus in ziua aia am instalat eset smart security 6 si nu stiu ce avea ca imi bloca accesul la alea... Oricum mersi de informatii.

| DDCC a răspuns (pentru Alex714):

Și ce browser folosești?
După ce îl dezinstalezi, încearcă Google Chrome de aici> http://ninite.com/chrome/
Fă o scanare cu Malwarebytes> www.ninite.com/malwarebytes/
Dezinstalează orice toolbar dacă ai cumva.
La Internet Explorer> Tools> Internet Options> Advanced dă click pe Restore advanced settings și Reset.

| s3byk91 a răspuns:

Dezinstaleaza-ti si instaleaza-ti browserul din nou, vei scapa de aceasta problema.

| Alex714 explică (pentru s3byk91):

L-am dezinstalat si acum cand sa il instalez din nou imi apare ca nu se conecteaza la internet...