| Sîrbu_Alexandru_1999 a întrebat:

Cand intru pe YouTube imi apare Toata pagina fara nici o imagine doar Scris si fundal Alb : http://imgur.com/FTFy6QN
Am incercat Cu Ccleaner dar nimic, Totul s-a intamplat cand S-a intretupt curentul si Nici nu imi merge sa intru pe yahoo.
Sper ca exsista o rezolvare

Răspuns Câştigător
| DarksidersFTW a răspuns:

Hmm, eu am patit asa ceva cand data caluclatorului nu era pusa la zi. Altceva nu stiu... Totusi incearca si vezi daca o sa mearga.

| Sîrbu_Alexandru_1999 explică (pentru DarksidersFTW):

M-am gandit la asta dar data este corecta.
Dar pe site-uri De renume Gen yahoo imi da ceva gen ca n-am data setat bine. Dar repet este setata bine

| Sîrbu_Alexandru_1999 explică (pentru Sîrbu_Alexandru_1999):

Greseala, Eram eu tampit si traiam cu impresia ca suntem in octombrie. Multumesc mult "ita fundita"