| Iulia112iulia a întrebat:

Cand ma loghez pe Yahoo Messanger imi apare o eroare asa: nternal error occurred in the intialization stage.
The application colud not be loaded.
Please contact applicatiob vendor.
Error.No. 502 dar dupa ce imi apare eroarea, ma logheaza si intru pe messanger.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai instalat pe langa messenger, si diferite programe de emoticons, iar acestea se incarca odata cu logarea pe messenger.

Asa cum ti-a zis si colegu, dezinstaleaza messenger din control panel, sterge folderul yahoo din C:\Program Files

restarteaza sistemul si instaleaza din nou messenger, iar la instalare, debifeaza casutele care-ti spune ca instaleaza si acel toolbar yahoo.
Nu mai instala programe si plugin de emoticon de la tot felul de site-uri!

| Iulia112iulia explică (pentru anonim_4396):

Ia id-ul meu iulia112iulia si vorbim ca e putim mai complicat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulia112iulia):

Abia ti-ai facut contul pe aici, contul tau de facebook e nou si, pe care ai doar o fotografie, nu ai colegi de scoala prieteni in facebook, e ceva ciudat cu tine!

| Iulia112iulia explică (pentru anonim_4396):

Pai doar ieri mi-am facut contul si nu i-am zis la nimeni

| TrooololololololoJR a răspuns:

Asta e

| ooAndrewoo a răspuns:

Iulia incearca sa reinstalezi messengerul si poate nu iti mai da eroare.