| kitten15 a întrebat:

Cand ma uit pe youtube la un video, se intrerupe sunetul si imaginea, chiar daca e incarcat complet si nu merge niciun alt program (in afara de antivirus). Am dat scan la pc si nu a detectat niciun virus. De la ce e? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| xCatalin222222 a răspuns:

Sau poate browserul tau ruleaza lent happy, se intampla cu browserul tau implicit sau si la restul e aceiasi problemabig grin?

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Instaleaa flash player sau actualizeaca driverul placii video si audio.Succes!

| Riderx1 a răspuns:

Dai la start>>run>>scrii> msconfig>ok >>se deschide o "fereastra", cauti startup, si debifezi toate din lista(numai antivirusul il lasi bifat)...dai apply> close> si restart, daca nu functioneaza, baga un upgrade la RAM, sau reinstaleaza windowsul

| kitten15 explică:

Era de la browser. multumeesc pentru raspunsuri :*

| Simion_Costica_1965 a răspuns:

De ce cind vizionez un videoclip pe telefon se intrerupe sonoru si imaginea