| Ionut321123 a întrebat:

Cand merge cand nu merge internetu. De ce? si ce as putea sa fac ca sa imi mearga tot timpul? am internet din ala prin cablu romtelecom. cine ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

N-ai ce face decat sa suni la ei (romtelecom) atunci cand nu iti merge si sa le faci scandal.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e din cauza netului asa patesc si eu si mi se incarca si greu videoclipurile.

| Ionut321123 explică:

Pai daca e din cauza netului ce ar trebui sa fac ca sa mearga tot timpul?