| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Platesc pe luna 120 ron internetu de la romtelecom si telefonul.si vreau sa il scot k platec enorm...ce imi recomandati pentru internet sa fie mai rezonabil sa mearga si bn.Mss!

Răspuns Câştigător
| 10n a răspuns:

Daca stai in oras de preferat ar fi rcs-rds pentru ca merge foarte bine. Daca stai in comuna singurul internet este de la romtelecom.

4 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Te poti duce la RCS RDS. Eu unu platesc 70 de RON pe luna pentru TV, telefon si internet. Internetul merge destul de bine eu unu sunt multumit. Iar telefonul fix e si ala ok. Ai minute nelimitate in reteaua lor RCS RDS. Mi se pare ca sunt si abonamente mai ieftine dar probabil netul e mai slab.
Abonamentul pentru TV e 20 RON.
Iar 50 e pentru internet + telfon.

| Maryuk해바라기 a răspuns (pentru Liviu_2019):

FbL 1 sau 2? De cat este netul... 100 sau 50?

| stefanfanu a răspuns:

Eu am prins oferta foarte buna si platesc doar 30 lei pe internet si pe telefonul fix.Acum nu cred ca mai este oferta asta.

| somegirl a răspuns:

Hey! Eu am UPC digital tv si net si cablu tv si platesc 70 de lei big grin. Mi se pare o oferta avantajoasa.(si mi se pare ca si telefonie fixa, dar nu stiu exact adica la contract mi-a dat un telefon fix gratis )