| VasiDobie a întrebat:

Cand pornesc google chrome mi se deschide mereu pagina asta:http://www.qvo6.com/? utm_source=b&utm_medium=amt&from=amt&uid=HitachiXHTS5432 32A7A384_E2034233HPM9VSHPM9VSX&ts=1372180813
Chiar daca am sters toate extensiile si am setat pagina de pornire www.google.ro mi se deschide tot aia.
Cum o schimb?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce ai sters expansiunea intra acum in Start > Control Panel > Programs > ''Uninstall a Program'' sau "Add or Remove Programs" (in functie de versiunea de windows) si sterge Desk 365.